Spotkanie Rady Programowej dla kierunku Mechatronika

2017.11.30, JK

W dniu 24 listopada 2017 w siedzibie Instytutu Technologii i Mechatroniki przy ulicy Żytniej 12 odbyło się spotkanie Rady Programowej dla kierunku Mechatronika. W spotkaniu wzięli udział przedstawiciele firmy Johnson Electric: Dyrektor ds. Zarządzania Strategicznego i Industrializacji Procesów dla IPG Europa Pan mgr inż. Michał Bijan, specjalista HR Pani mgr Magdalena Ogrodowczyk, przedstawiciel i właściciel Firmy Adaco Pan mgr Adam Feliksik oraz przedstawiciele Instytutu Technologii i Mechatroniki: Dyrektor Instytutu dr hab. Dariusz Bochenek, Zastępca Dyrektora Instytutu ds. Dydaktycznych dr Joanna Korzekwa, Prodziekan ds. Dydaktycznych oraz Kierownik Zakładu Elektroceramiki i Mikromechatroniki dr hab. Małgorzata Adamczyk-Habrajska, Kierownik Zakładu Technologii Warstw Powierzchniowych dr hab. Władysław Skoneczny, Przewodniczący Kierunkowego Zespołu ds. Zapewniania Jakości Kształcenia dr Tomasz Kmita, Koordynator Praktyk Zawodowych dr Marek Bara.

Głównym celem spotkania było przedstawienie i omówienie propozycji wspólnych tematów prac dyplomowych dla studentów kierunku Mechatronika, realizowanych we współpracy uczelni z przemysłem, a także podsumowanie praktyk zawodowych. W trakcie spotkania Rady Programowej przekazane zostały również informacje dotyczące wprowadzonych zmian w siatce studiów I stopnia na kierunku Mechatronika.