Wykład: Instroduction to robotics, include mobile robotics

2017.07.06, JK

W dniu 21 czerwca 2017 w Instytucie Technologii i Mechatroniki gościł dr inż. Vladimir Bulej.

W ramach programu Erasmus + Staff mobility for teachning wygłosił wykład pt.: ”Instroduction to robotics, include mobile robotics”.

Wykład spotkał się z zainteresowaniem studentów II i III roku mechatroniki oraz pracowników Instytutu. Na spotkaniu rozmawiano również na temat możliwości studiowania naszych studentów w Uniwersytecie w Żylinie w ramach mobilności Erasmus+.

Dr Vladimir Bulej odwiedził również wszystkie pracownie Instytutu i zapoznał się z ofertą dydaktyczną przygotowaną dla studentów przyjeżdzających do Instytutu w ramach podpisanej umowy bilateralnej.

Serdecznie dziękujemy Doktorowi za odwiedziny i ciekawy wykład i zapraszamy ponownie!