13 Śląski Studencki Festiwal Nauki

2017.05.25, JDz

W dniach od 9 do 11 maja 2017 roku odbył się 13 Śląski Studencki Festiwal Nauki. Festiwal organizowany był przez studentów pięciu śląskich uczelni wyższych: Uniwersytetu Śląskiego, Politechniki Śląskiej, Śląskiego Uniwersytetu Medycznego, Wyższej Szkoły Technologii Informatycznych oraz Wyższej Szkoły Ochrony Pracy. Celem Festiwalu była integracja środowiska naukowego, jak również promocja nauki, techniki i sztuki.

11 maja 2017 r. na Rynku w Katowicach w ramach 13 Jarmarku Wiedzy Członkowie Koła Mikromechatroników – pod okiem opiekuna dr Jolanty Dzik – prezentowali swoje dokonania naukowe i pasje.

Dziękujemy wszystkim za tak liczne przybycie na Jarmark Wiedzy i zainteresowanie naszym stoiskiem. Do zobaczenia za rok!