Projekt: Kariera zaczyna się na Uczelni

2018.06.11, JK

Dnia 14 czerwca 2018 o godz. 10:00 w Instytucie Technologii i Mechatroniki, ul. Żytnia 10, sala 408 odbędzie się spotkanie fokusowe podsumowujące realizację projektu „Czas na staż –Kariera zaczyna się na uczelni”. Na spotkanie zaproszono studentów z II grupy testowej, nauczycieli akademickich prowadzących test/szkolenia oraz gości z przemysłu – przedstawicieli firmy Johnson Electric. Środki na realizację pomysłu pozyskano z projektu „Czas na Staż - granty dla innowatorów społecznych oferujących nowe rozwiązania praktycznej nauki zawodu w przejściu z edukacji do pracy” - Fundusze Europejskie Wiedza Edukacja Rozwój. Ideą spotkania będzie wywiad grupowy, podczas którego będziemy analizować drugi etap testowania naszego pomysłu.